-
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив -
НовинкаЭксклюзив
Vibrating Twin Turbo Masturbator
Vibrating Twin Turbo Masturbator
Артикул: Артикул:16978-BLACK | Штрихкод:8713221846273 | Артикул:16978
Еще не клиент?
Пожалуйста, запросите учетную запись для розничного продавца
Share
FUSION X by HIDDEN DESIRE is a premium collection of advanced masturbators, engineered for men who crave intensity and innovation. Designed to deliver double the power, the Vibrating Twin Turbo Masturbator features two synchronized bullets, creating powerful stimulation that fuels every stroke with precision and strength.
Experience the 10 dynamic vibration modes that ignite deep, rhythmic pleasure from start to finish. Fully USB C-rechargeable for continuous power. Crafted from durable ABS and body-safe TPE for a lifelike touch and built to withstand the heat of passion, the Vibrating Twin Turbo Masturbator is IPX4 splash-resistant for easy cleaning and long-lasting durability. For optimal performance and to preserve the premium feel of the material, always use a water-based lubricant.
Vibrating
Sales Restrictions
Sales Restrictions
Specifications
Specifications
| Product dimensions | 21 x 9 x 9 cm |
| Total length | 21 cm |
| Insertable length | 12 cm |
| Material | TPE, ABS Plastic |
| Rechargeable | Yes |
| Water resistance | IPX4 Splashproof |
| Vibration modes | 10 |
| Number of motors | 2 |
Additional Information
Additional Information
| Packaging | Carton box: 26 x 10.5 x 10.5 cm |
| Master case quantity | 20 |
| Weight per unit | 0.55 kg |
| Country of origin | China |
About the Brand
About the Brand
