-
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive
4-in-1 Twister Ring
4-in-1 Twister Ring
SKU: SKU:11320-RED | Barcode:8713221845801 | Modelnummer:11320
Not a customer yet?
Please request an retailer acccount
Deel
Ontketen je innerlijke held met de ToyJoy Hero 4-in-1 C-Ring, Ball Stretcher, Stopper & Stroker. Deze veelzijdige, superrekbare en ergonomische ring biedt meerdere functies in één ontwerp voor uiteenlopende sensaties. Ervaar intense climaxmomenten met deze 4-in-1 ring en ontdek nieuwe manieren van stimulatie in één krachtig accessoire.
Specifications
Specifications
| Material | TPE |
Additional Information
Additional Information
| Packaging type | Box: 8.8 x 8 x 5.7 cm |
| Packaging height | 8.8 cm |
| Packaging width | 8 cm |
| Packaging depth | 5.7 cm |
| Master case quantity | 100 |
| Weight per unit | 0.09 kg |
| Country of origin | China |
About the Brand
About the Brand
