-
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive
1
/
van
26
XL Lube Tube
XL Lube Tube
SKU: SKU:12087-CLEAR | Barcode:716770102843 | Modelnummer:12087
Retailprijs
€11,99
Eenheidsprijs
/
per
Log in as a retailer to order
Not a customer yet?
Please request an retailer acccount
Deel
Herbruikbaar en eenvoudig te reinigen: de XL Lube Tube doseert glijmiddel nauwkeurig tot 0.75 fl oz. Met slanke schacht, afgeronde tip en plunger voor gecontroleerde dosering.
Na gebruik reinigen met warm water en zeep en desinfecteren met Universal Toy Cleaner.
Specifications
Specifications
| Product dimensions | 10.25cm x 2cm |
| Total length | 10.25 cm |
| Insertable length | 2 cm |
| Material | ABS (buis) TPE (dop) |
Additional Information
Additional Information
| Packaging | 20.57x 11.94 x 3.05 cm |
| Master case quantity | 12 |
| Weight per unit | 0.08 kg |
| Country of origin | China |
About the Brand
About the Brand
CalExotics zet al meer dan tien jaar lang consequent ‘fantasie om in realiteit’. Met een ongeëvenaarde aandacht voor detail heeft oprichter en eigenaresse Susan Colvin het merk California Exotic Novelties synoniem gemaakt aan kwalitatieve seksspeeltjes. Dat CalExotics een door vrouwen geleid bedrijf is, heeft zeker bijgedragen aan hun snelle opkomst naar de top van de markt voor seksspeeltjes en erotica.
