-
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive -
Exclusive
Penis Growth Training Basic Set
Penis Growth Training Basic Set
SKU: SKU:16951-BLACK | Barcode:8713221842213 | Modelnummer:16951
Sales Restrictions
Sales Restrictions
Not a customer yet?
Please request an retailer acccount
Deel
FUSION X by HIDDEN DESIRE biedt een hoogwaardige collectie penisvergroters voor mannen die extra lengte zoeken. Ervaar langdurige toename in zowel lengte als omtrek dankzij een wetenschappelijk ontworpen systeem. Op basis van penis traction en celgroei levert dit hulpmiddel duurzame resultaten, comfortabel en pijnloos. Geschikt voor alle maten en discreet in gebruik.
Specifications
Specifications
| Total length | 26 cm |
| Ring diameter | 9 cm |
| Material | ABS-kunststof, siliconen, metaal |
Additional Information
Additional Information
| Packaging type | Box: 22 x 15 x 4.5 cm |
| Packaging height | 22 cm |
| Packaging width | 15 cm |
| Packaging depth | 4.5 cm |
| Master case quantity | 48 |
| Weight per unit | 0.26 kg |
| Country of origin | China |
About the Brand
About the Brand
