Electro Wand Whip
Electro Wand Whip
SKU: SKU:17140-BLACK | Barcode:8713221832719 | Modelnummer:17140
Not a customer yet?
Please request an retailer acccount
Deel
De TABOOM Electro Whip is ontwikkeld voor avontuurlijke koppels die klassieke bondage willen combineren met de opwindende sensaties van electro-stimulatie. Dit compacte en krachtige E-stim apparaat geeft gecontroleerde elektrische pulsen via flexibele zweepstrengen, wat zorgt voor scherpe, prikkelende sensaties die spanning en intimiteit versterken.
Sales Restrictions
Sales Restrictions
Specifications
Specifications
| Total length | Handle: 25 cm, Whip strands: 38 cm |
| Material | Conductive silicone, ABS Plastic |
| Rechargeable | Yes |
| Battery type | Lithium Ion |
Additional Information
Additional Information
| Packaging | 27 x 13 x 5.5 cm |
| Master case quantity | 30 |
| Weight per unit | 0.54 kg |
| Country of origin | China |
About the Brand
About the Brand
