-
Pre-OrderExclusive -
Pre-OrderExclusive -
Pre-OrderExclusive -
Pre-OrderExclusive -
Pre-OrderExclusive -
Pre-OrderExclusive -
Pre-OrderExclusive
eStim Rabbit Vibrator
eStim Rabbit Vibrator
SKU: SKU:20217-BLACK | Barcode:8713221845771 | Modelnummer:20217
Sales Restrictions
Sales Restrictions
Not a customer yet?
Please request an retailer acccount
Deel
She.E.O presents the E-Stim Rabbit Vibrator. It delivers uncompromising dual stimulation with a body which is sculpted from premium conductive silicone and powered by 5 E-Stim functions plus 10 vibration modes, giving you endless combinations of pulsating energy and intoxicating rhythm. The electro stimulation sending E-Stims through your most sensitive spots, sharpening every vibration and turning ordinary pleasure into extraordinary intensity. But also activate and strengthen the pelvic floor muscles—the key to deeper sensation and more intense orgasms. With two precision motors working in sync—or deliberately out of sync—the E-Stim Rabbit creates unpredictable waves of sensation that hit every nerve, every time.
The electro stimulation is activated the moment both the shaft and clitoral stimulator touch your body, closing the circuit for a thrilling wave of pleasure.
Vibrating en E-stim
Specifications
Specifications
| Material | Silicone, ABS Plastic |
| Rechargeable | Yes |
| Running time in minutes | 50 |
| Charging time in minutes | 180 |
| Vibration modes | 7 |
| Number of motors | 3 |
| Battery type | Lithium Ion |
Additional Information
Additional Information
| Packaging type | Carton box |
| Packaging height | 25 cm |
| Packaging width | 9.5 cm |
| Packaging depth | 5.4 cm |
| Weight per unit | 0.0 kg |
| Country of origin | China |
About the Brand
About the Brand
